22
de setembre
del
2014
El Patí Vic i el Voltregà, el derbi osonenc de l'hoquei patins Foto: Adrià Costa
ESPORTS
1. Futbol
2. Hoquei Patins
3. Bàsquet
4. Tennis Taula
5. Futbol Sala
6. Motor
7. Atletisme
8. Natació
9. Esports de muntanya
10. Esports d'hivern
11. Escalada
12. Duatlons
13. Esports no federats
1. FUTBOL
Tercera Divisió (Grup V)
- Resultats i classificacions
- Clubs: AEC Manlleu
Primera Catalana (Grup I)
- Resultats i classificacions
- Clubs: UE Vic
Segona Catalana (Grup IV)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Tona, Taradell
Tercera Catalana (Grup V)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Torelló , Santa Eugènia , Voltregà , Tona B , Vic Riuprimer A, Sant Bartomeu , Sant Vicenç de Torelló, Pradenc , OAR Vic , Roda de Ter i Balenyà
Tercera Catalana (Grup VI)
- Resultats i classificacions
- Clubs: UE Calldetenes
Tercera Catalana (Grup IX)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Vic Riuprimer B
Quarta Catalana (Grup III)
- Resultats i classificacions
- Clubs: La Gleva , Sant Quirze , Montesquiu, Rupit Pruit, Corcó, Borgonyà , Sant Julià B , Cantonigrós , Roda de Ter B , Calldetenes Unió Esportiva B , Sant Vicenç de Torelló B, Gurb i OAR Vic
Quarta Catalana (Grup IV)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Sant Julià Vilatorta , Pradenc B , Seva , Gurb B, Centelles, Sant Miquel de Balenyà, Collsuspina, Viladrau , Santa Eugenia B , El Brull , Olost, Folgueroles , CE Aiguafreda i La Garriga
FUTBOL FEMENÍ
Segons Divisió Nacional Femení
- Resultats i classifiacions
- Clubs: UE Vic
Preferent Femení
- Resultats i classificacions
- Clubs: Sant Quirze
Primera Divisió Femení (Grup III)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Sant Julià de Vilatorta , Manlleu i Vic Riuprimer A
-----------------------------------------------------------------------
2. HOQUEI PATINS
OK Lliga
- Resultats i classificacions
- Clubs: Roncato Patí Vic , CP Voltregà i CP Manlleu
OK Lliga FEMENINA
- Resultats i classificacions
- Clubs: CP Voltregà i CP Manlleu
Primera Nacional Catalana
Al menú vertical de la dreta hi teniu els calendaris, resultats i classificacions. Un cop cliqueu el que us interessa: seleccionar la categoria i competició a la barra superior esquerra.
- Calendaris, resultats i classificacions
- Clubs: HP Tona , CP Taradell i CP Roda
Primera Catalana
Al menú vertical de la dreta hi teniu els calendaris, resultats i classificacions. Un cop cliqueu el que us interessa: seleccionar la categoria i competició a la barra superior esquerra.
- Calendaris, resultats i classificacions (s'ha de cercar la pàgina de resultats de la última jornada)
- Clubs: CP Manlleu B , Centelles, CP Taradell B , CP Voltregà B , CP Folgueroles i Masies
Segona Catalana, Grup 4
Al menú vertical de la dreta hi teniu els calendaris, resultats i classificacions. Un cop cliqueu el que us interessa: seleccionar la categoria i competició a la barra superior esquerra.
- Calendaris, resultats i classificacions (s'ha de cercar la pàgina de resultats de la última jornada)
- Clubs: HP Tona B, CP Taradell C , Centelles B, Folgueroles B i Roda B
-----------------------------------------------------------------------------
3. BÀSQUET
Copa Catalunya
- Resultats i classificacions
- Clubs: Universitat de Vic
Segona Catalana
- Resultats i classificacions
- Clubs: CB Manlleu
Tercera Catalana
- Resultats i classificacions
- Clubs: CB Tona , CB Manlleu B i CB Santa Eugènia
Sots-25 masculí (Grup VII)
- Resultats i classificacions
- Clubs: CB Centelles , CB Torelló , C.E Sant Julià de Vilatorta
BÀSQUET FEMENÍ
Tercera (Territorial Barcelona - Grup II)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Tona, Sant Quirze, Torelló, CB Roda, Femení Osona, CE Vilatorta
Sots-25 femení (Territorial Barcelona- Grup I)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Manlleu, Sant Quirze
-----------------------------------------------------------------------------
4. TENNIS TAULA
Superdivisió Femenina
- Resultats i classificacions
- Clubs: Fotoprix Vic TT
Priemra Nacional Masculina (Grup III)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Tennis Taula Torellò i Vic T.T
-----------------------------------------------------------------------------
5. FUTBOL SALA
Tercera Divisió Nacional (Grup I)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Manlleu
Divisió d'Honor Catalana
- Resultats i classificacions
- Clubs: Centelles
Segona Divisió Femenina
- Resultats i classificacions
-Clubs: Centelles
-----------------------------------------------------------------------------
6. MOTOR
Escuderia Osona
- Resultats i calendaris de competicions
Motos
- Copa Osona Trial
-----------------------------------------------------------------------------
7. ATLETISME
- Calendaris - Federació Catalana
- Clubs: CA Vic , Associació Atlètica Tona i Club Olímpic Manlleu , Club Atlètic Torelló i Club Atletisme Calldetenes
-----------------------------------------------------------------------------
8. NATACIÓ
- Resultats i classificacions
- Clubs: CN Vic-ETB i NCTorelló
-----------------------------------------------------------------------------
9. ESPORTS DE MUNTANYA
- Resultats i classificacions - FEEC
- Clubs: UE Vic , CE Torelló , CE Voltreganès-Ars , GE Manlleu , CE Taradell , CE Tona , CE Centelles
-----------------------------------------------------------------------------
10. ESPORT D'HIVERN
- Resultats i classificacions - Federació Catalana d'esports d'hivern
-----------------------------------------------------------------------------
11. ESCALADA
- Ramon Julián
- FEEC - Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya
-----------------------------------------------------------------------------
12. DUATLONS
- Resultats i competicions - Federació Catalana de Triatló
-----------------------------------------------------------------------------
13. ESPORTS NO FEDERATS
Futbol, Bàsquet, Hoquei, Voleibol i Futbol Sala escolar i de Veterans al web del Consell Esportiu d'Osona.
- Resultats i classificacions
ESPORTS
1. Futbol
2. Hoquei Patins
3. Bàsquet
4. Tennis Taula
5. Futbol Sala
6. Motor
7. Atletisme
8. Natació
9. Esports de muntanya
10. Esports d'hivern
11. Escalada
12. Duatlons
13. Esports no federats
1. FUTBOL
Tercera Divisió (Grup V)
- Resultats i classificacions
- Clubs: AEC Manlleu
Primera Catalana (Grup I)
- Resultats i classificacions
- Clubs: UE Vic
Segona Catalana (Grup IV)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Tona, Taradell
Tercera Catalana (Grup V)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Torelló , Santa Eugènia , Voltregà , Tona B , Vic Riuprimer A, Sant Bartomeu , Sant Vicenç de Torelló, Pradenc , OAR Vic , Roda de Ter i Balenyà
Tercera Catalana (Grup VI)
- Resultats i classificacions
- Clubs: UE Calldetenes
Tercera Catalana (Grup IX)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Vic Riuprimer B
Quarta Catalana (Grup III)
- Resultats i classificacions
- Clubs: La Gleva , Sant Quirze , Montesquiu, Rupit Pruit, Corcó, Borgonyà , Sant Julià B , Cantonigrós , Roda de Ter B , Calldetenes Unió Esportiva B , Sant Vicenç de Torelló B, Gurb i OAR Vic
Quarta Catalana (Grup IV)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Sant Julià Vilatorta , Pradenc B , Seva , Gurb B, Centelles, Sant Miquel de Balenyà, Collsuspina, Viladrau , Santa Eugenia B , El Brull , Olost, Folgueroles , CE Aiguafreda i La Garriga
FUTBOL FEMENÍ
Segons Divisió Nacional Femení
- Resultats i classifiacions
- Clubs: UE Vic
Preferent Femení
- Resultats i classificacions
- Clubs: Sant Quirze
Primera Divisió Femení (Grup III)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Sant Julià de Vilatorta , Manlleu i Vic Riuprimer A
-----------------------------------------------------------------------
2. HOQUEI PATINS
OK Lliga
- Resultats i classificacions
- Clubs: Roncato Patí Vic , CP Voltregà i CP Manlleu
OK Lliga FEMENINA
- Resultats i classificacions
- Clubs: CP Voltregà i CP Manlleu
Primera Nacional Catalana
Al menú vertical de la dreta hi teniu els calendaris, resultats i classificacions. Un cop cliqueu el que us interessa: seleccionar la categoria i competició a la barra superior esquerra.
- Calendaris, resultats i classificacions
- Clubs: HP Tona , CP Taradell i CP Roda
Primera Catalana
Al menú vertical de la dreta hi teniu els calendaris, resultats i classificacions. Un cop cliqueu el que us interessa: seleccionar la categoria i competició a la barra superior esquerra.
- Calendaris, resultats i classificacions (s'ha de cercar la pàgina de resultats de la última jornada)
- Clubs: CP Manlleu B , Centelles, CP Taradell B , CP Voltregà B , CP Folgueroles i Masies
Segona Catalana, Grup 4
Al menú vertical de la dreta hi teniu els calendaris, resultats i classificacions. Un cop cliqueu el que us interessa: seleccionar la categoria i competició a la barra superior esquerra.
- Calendaris, resultats i classificacions (s'ha de cercar la pàgina de resultats de la última jornada)
- Clubs: HP Tona B, CP Taradell C , Centelles B, Folgueroles B i Roda B
-----------------------------------------------------------------------------
3. BÀSQUET
Copa Catalunya
- Resultats i classificacions
- Clubs: Universitat de Vic
Segona Catalana
- Resultats i classificacions
- Clubs: CB Manlleu
Tercera Catalana
- Resultats i classificacions
- Clubs: CB Tona , CB Manlleu B i CB Santa Eugènia
Sots-25 masculí (Grup VII)
- Resultats i classificacions
- Clubs: CB Centelles , CB Torelló , C.E Sant Julià de Vilatorta
BÀSQUET FEMENÍ
Tercera (Territorial Barcelona - Grup II)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Tona, Sant Quirze, Torelló, CB Roda, Femení Osona, CE Vilatorta
Sots-25 femení (Territorial Barcelona- Grup I)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Manlleu, Sant Quirze
-----------------------------------------------------------------------------
4. TENNIS TAULA
Superdivisió Femenina
- Resultats i classificacions
- Clubs: Fotoprix Vic TT
Priemra Nacional Masculina (Grup III)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Tennis Taula Torellò i Vic T.T
-----------------------------------------------------------------------------
5. FUTBOL SALA
Tercera Divisió Nacional (Grup I)
- Resultats i classificacions
- Clubs: Manlleu
Divisió d'Honor Catalana
- Resultats i classificacions
- Clubs: Centelles
Segona Divisió Femenina
- Resultats i classificacions
-Clubs: Centelles
-----------------------------------------------------------------------------
6. MOTOR
Escuderia Osona
- Resultats i calendaris de competicions
Motos
- Copa Osona Trial
-----------------------------------------------------------------------------
7. ATLETISME
- Calendaris - Federació Catalana
- Clubs: CA Vic , Associació Atlètica Tona i Club Olímpic Manlleu , Club Atlètic Torelló i Club Atletisme Calldetenes
-----------------------------------------------------------------------------
8. NATACIÓ
- Resultats i classificacions
- Clubs: CN Vic-ETB i NCTorelló
-----------------------------------------------------------------------------
9. ESPORTS DE MUNTANYA
- Resultats i classificacions - FEEC
- Clubs: UE Vic , CE Torelló , CE Voltreganès-Ars , GE Manlleu , CE Taradell , CE Tona , CE Centelles
-----------------------------------------------------------------------------
10. ESPORT D'HIVERN
- Resultats i classificacions - Federació Catalana d'esports d'hivern
-----------------------------------------------------------------------------
11. ESCALADA
- Ramon Julián
- FEEC - Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya
-----------------------------------------------------------------------------
12. DUATLONS
- Resultats i competicions - Federació Catalana de Triatló
-----------------------------------------------------------------------------
13. ESPORTS NO FEDERATS
Futbol, Bàsquet, Hoquei, Voleibol i Futbol Sala escolar i de Veterans al web del Consell Esportiu d'Osona.
- Resultats i classificacions